Studio Completo E Aconchegante
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Studio Completo E Aconchegante Rio de Janeiro is gelegen op 2 km afstand van de Escadaria Selarón en op 25-minuten loopafstand van Christus de Verlosser. Wi-Fi is beschikbaar voor zakelijke of recreatieve behoeften van gasten.
Dit appartement biedt accommodatie in de wijk Santa Teresa, op 2,1 km afstand van de Onze-Lieve-Vrouwekerk van de Glorie van Outeiro. Het centrum van Rio de Janeiro is binnen 30 minuten bereikbaar.
Het appartement is uitgerust met een badkamer met badlakens. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.
De accommodatie is biedt een kitchenette met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Studio Completo E Aconchegante ligt op een klein stukje lopen van het Terminal Rodoviario Urbano Cosme Velho busstation.
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont7 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station3,4 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Alleen volwassenen
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Koffie- en theefaciliteiten
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Studio Completo E Aconchegante?
Gasten van Studio Completo E Aconchegante kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Escadaria Selarón, 2 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Onze-Lieve-Vrouwekerk van de Glorie van Outeiro (2,1 km) en Christus de Verlosser (2,2 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Studio Completo E Aconchegante?
Het duurt 30 minuten lopen om van Studio Completo E Aconchegante naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Studio Completo E Aconchegante?
De prijs van het boeken van Studio Completo E Aconchegante is $37. - ❓
Biedt Studio Completo E Aconchegante voorzieningen voor personen die voor zaken reizen?
Studio Completo E Aconchegante zorgt ervoor dat zakenreizigers toegang hebben tot verschillende faciliteiten, waaronder een bureau.